Partnerzy

PHU Alba sp. jawna > Partnerzy

Szanowny kliencie,

W tej zakładce znajdziesz opis wszystkich naszych dostawców urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjnych, sanitarnych i narzędzi. Jeżeli będziesz zainteresowany szczegółowymi informacjami o danym produkcie możesz bezpośrednio wejść na stronę producenta. Następnie skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci ceny niższe od cen katalogowych !

Życzymy miłej lektury.

Nasi Partnerzy:

Saunier Duval to marka o ponad stuletniej tradycji, od początku związana z produkcją urządzeń gazowych. Obecnie wchodzi w skład grupy Vaillant, która staje się liderem na europejskim rynku kotłów wiszących. Od 1995 r. firma obecna jest także na rynku polskim oferując gazowe podgrzewacze ciepłej wody, gazowe kotły kondensacyjne do centralnego ogrzewania, systemy solarne do ciepłej wody oraz klimatyzatory dostępne w całym kraju (także we Wrocławiu). Rozbudowana sieć instalatorów Saunier Duval gwarantuje pełne wsparcie w zakresie doradztwa i serwisu w całym kraju.

Wizja firmy Samsung odzwierciedla zaangażowanie na rzecz inspirowania społeczności na całym świecie przez rozwój nowych technologii, opracowywanie innowacyjnych produktów i tworzenie kreatywnych rozwiązań. To także zapewnienie lepszej przyszłości poprzez promocję nowej wartości dla naszych głównych składowych otoczenia: firm, partnerów i pracowników. Podejmując te wysiłki, chcemy wnieść swój wkład na rzecz lepszego świata i bogatszych doświadczeń dla wszystkich.

Litery „L” i „G” otoczone okręgiem symbolizują świat, przyszłość, młodość, wrażliwość na potrzeby ludzkie i innowacyjność technologiczną. Cała nasza filozofia opiera się na koncepcji służenia ludziom. Nasz znak firmowy symbolizuje także nasze zaangażowanie w utrzymywanie bliskich kontaktów z klientami na całym świecie. Znak marki składa się z dwóch elementów: logo LG w kolorze szarym oraz stylizowanego wizerunku ludzkiej twarzy w unikatowym kolorze czerwonym. Dominujący kolor – czerwień – pokazuje nasze przyjazne nastawienie do otoczenia, a także determinację w dążeniu do zapewniania klientom najlepszych produktów i obsługi. Dlatego też kształt i kolor symbolu są niezmienne.

Firma Fuji Electric posiada bogatą ofertę urządzeń klimatyzacyjnych, które znajdą zastosowanie praktycznie w każdym rodzaju obiektów, m.in. budynków mieszkalnych, biurowych, handlowych, zakładach produkcyjnych, a nawet budynekó użyteczności publicznej.firma Fuji Electric kładzie nacisk na wykorzystanie w swoich urządzeniach nowoczesnej technologii, dzięki której zwiększana jest wydajność pracy i oszczędność w eksploatacji, przy zachowaniu atrakcyjnego wzornictwa klimatyzatorów i dbałości o środowisko naturalne. Marka Fuji Electric należy do koncernu Fujii Denki Sosetsu, który kładzie nacisku na kwestie emisji hałasu produkowanych klimatyzatorów. Dlatego klimatyzatory owej marki są urządzeniami o bardzo niskim poziomie hałasu.

Vaillant Group to niekwestionowany lider produkcji i sprzedaży kotłów grzewczych na rynku europejskim, a także jeden z czołowych graczy na rynku globalnym. W ofercie firmy można znaleźć pełną paletę urządzeń grzewczych, obejmującą gazowe i olejowe kotły grzewcze, elektryczne podgrzewacze wody, kolektory słoneczne, pompy ciepła, jak również klimatyzację.Produkty Vaillant Group doceniła społeczność międzynarodowa przyznając firmie szereg prestiżowych nagród, doceniając zarówno jakość produktów, jak i ich innowacyjny design. Od 1992 r. Vaillant Group funkcjonuje także w Polsce.

Buderus to marka gwarantująca jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie. Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to największy producent systemów grzewczych w Europie, posiadający sieć dystrybucyjną na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom kompleksową ofertę systemów grzewczych, stojące, wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz, systemy wykorzystujące energię odnawialną: kolektory słoneczne, pompy ciepła, termokominki. Priorytetem firmy jest troska o człowieka i otaczające go środowisko.

Grupa przedsiębiorstw firmy Viessmann jest jednym z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej. Założone w 1917 r. przedsiębiorstwo jest obecnie światowym gigantem posiadającym 23 zakłady produkcyjne w 10 krajach, sieć dystrybucyjną łącznie w 74 krajach, a także 120 oddziałów handlowych na całym świecie. Celem firmy jest dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem, w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Viessmann jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. za jakość, niezawodność, innowacyjność urządzeń oraz poziom i obsługę rynku.

Firma Urlich to międzynarodowy producent pomp, zestawów solarnych, kotłów gazowych, olejowych i na paliwa stałe, a także kominków. Urządzenia marki Ulrich wyróżnia: innowacyjność, wysoki standard oraz energooszczędność, a także atrakcyjne ceny. Na polskim rynku wyłącznym dystrybutorem marki Ulrich jest firma Hetman Eko Sp. z o.o. Wkłady kominkowe, kotły CO, czy kolektory słoneczne marki Urlich można bez problemu nabyć także we Wrocławiu.

Watt to firma wytyczająca od 1998 r. nowe kierunki rozwoju technologii solarnych. Poszukuje coraz to efektywniejszych sposobów wykorzystania niewyczerpalnej energii słonecznej. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania Watt oferuje produkty będące wydajnym i niedrogim w eksploatacji źródłem ciepła. Do najbardziej znanych produktów Watt należą: kolektory słoneczne, zestawy solarne, powietrzne pompy ciepła, kolektory ekspozycyjne. Firma współpracuje z najlepszymi dystrybutorami, instalatorami oraz hurtowniami z Polski i całej Europy.

Marka Sterlad jest częścią europejskiej grupy Caradon Plumbing, produkującej różnorodne typy grzejników do każdego rodzaju pomieszczeń. W Polsce Sterlad reprezentowany jest przez Caradon Polska – spółkę córkę, której centrala oraz magazyny mieszczą się w Krakowie. Znakiem charakterystycznym grzejników Stelrad są eleganckie i solidne elementy o klasycznej i ponadczasowej linii. Wyróżniają się one także wielością wymiarów- wysokości, głębokości i długości. Celem firmy jest oferowanie wysokiej jakości kotłów i grzejników idealnie dopasowanych do najbardziej nietypowych potrzeb klienta. Urządzenia grzewcze marki Sterlad można bez problemu nabyć także we Wrocławiu.

Idmar to polski producent armatury przemysłowej, instalacyjnej oraz akcesoriów instalacyjnych. Czy to grzejnik, czy też klimatyzator – produkty Idmar można nabyć w całej Polsce, w tym we Wrocławiu. Produkcja firmy skupia się na kurkach kulowych oraz grzejnikach stalowych płytowych. W asortymencie znajdują się także zasuwy, zawory zwrotne, kompensatory, kurki kulowe mosiężne, zawory grzybkowe. Posiadane przez firmę moce produkcyjne pozwalają zapewnić kompletne i terminowe dostawy zamówionych produktów. Dzięki szerokiemu zastosowaniu oraz niezawodności produkty Idmar są rozpoznawalne przez odbiorców na całym świecie.

Firma Komex działa na rynku polskim od 1997 roku. Posiada siedzibę w Pruszkowie oraz doskonale rozwiniętą sieć dystrybucji i instalacji w całej Polsce. Kierując się długoletnim doświadczeniem i nowoczesnymi metodami produkcji Komex proponuje urządzenia grzewcze zawsze idealnie dostosowane do potrzeb klientów, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania technologiczne. W ofercie firmy znajdują się m.in. grzejniki łazienkowe, elektryczne, panelowe, rurowe, grzejniki chromowane, grzejniki patynowane oraz grzejniki ze stali nierdzewnej. Wszystkie grzejniki Komex można nabyć także we Wrocławiu. Komex to polska marka, której mottem jest zapewnianie wszystkim klientom „stylowego ciepła”.

Valvulas Arco zostało założone w 1972 r. i od samego początku charakteryzowało się dynamicznym rozwojem. Obecnie to światowy lider w branży armatury odcinającej. Wizytówka Arco to zamykany na 1/4 obrotu zawór kątowy serii A-80 opatentowany w 1980 r. Firma dysponuje własnym laboratorium, oraz współtworzy normy europejskie. Arco to nowatorskość rozwiązań technicznych i solidne produkty. Fabryka zarejestrowała ponad 30 patentów.

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także wariantów wykończenia sprawia, że są one dobrym wyborem, umożliwiającym eleganckie podłączenie i precyzyjną regulację każdego grzejnika. W Polsce siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, jednak dzięki zaawansowanej sieci dystrybucji produkty Schlosser można znaleźć w każdym regionie. Także we Wrocławiu dostępne są rozmaite urządzenia grzewcze tej firmy.

Oventrop to jeden z wiodących firm w Europie w zakresie produkcji armatury armatury, regulatorów i systemów do techniki domowej. Oventrop specjalizuje się w technice grzewczej, chłodniczej. Dostarcza również instalacje solarne i wodne.

Meibes jest częścią międzynarodowej spółki Aalberts Industries N.V. z siedzibą w Holandii. Na świecie spółka obecna jest na Litwie, Łotwie i Estonii. W Polsce firma funkcjonuje od 1991 roku w Lesznie. Otworzyła także agentury handlowe w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Gorzowie Wielkopolskim. Firma Meibes świadczy usługi z zakresu doboru armatury, jej całościowej instalacji oraz opomiarowania budynków i pomieszczeń.

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii gospodarowania zasobami wody. Oferuje pompy obiegowe do c.w.u. i c.o., pompy do klimatyzacji oraz pompy odśrodkowe do zastosowań przemysłowych, zaopatrzenia w wodę, oczyszczania ścieków i dozowania. Obecnie Grundfos jest największym na świecie producentem pomp obiegowych, posiadającym 50% rynku światowego. Koncern stara się przyczyniać do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie, które nie szkodzą planecie i poprawiają jakość życia ludzi.

WILO SE posiada swoja siedzibę w Dortmundzie, należy do wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, a także zaopatrzeń w wodę oraz oczyszczania i odprowadzania ścieków. Wilo SE działa na rynku od 1872 r., i posiada ok. 60 spółek produkcyjnych i handlowych na całym świecie.

Reflex neleży do utworzonego w XIX wieku holdingu WINKELMANN GROUP GmbH+Co.KG. To największą firma w Europie produkująca ciśnieniowe naczynia przeponowe. Na rynku polskim Reflex rozpoczął działalność w 1989 roku. W Polsce zatrudnia 1200 osób.

Honeywell Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność od 1993 roku, Na dzień obecny Honeywell proponuje swoją kompleksową ofertę na terenie całego kraju. Specjalizuje się w rozwiązaniach technicznych służących poprawie wydajność urządzeń, oszczędność energii, a także sprzyjającym ochronie środowiska i bezpieczeństwu ludzkiemu.

ROTH Polska Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy ROTH Industries GmbH & Co. Koncern posiada 24 oddziały i biura handlowe na całym świecie. Przedsiębiorstwo oferuje kompletne systemy grzewcze i sanitarne przygotowane do montażu. Instalacje rurowe, ogrzewanie podłogowe, kolektor słoneczny, przydomowa oczyszczalnia, zbiornik na wodę i na olej opałowy – to tylko niektóre elementy dostępne w ofercie Roth. Od ponad 10 lat istnieje polskie przedstawicielstwo grupy ROTH Industries GmbH & Co. Centralne ogrzewanie ROTH można znaleźć również we Wrocławiu. W każdym regionie Polski specjaliści Roth zapewniają fachowe doradztwo w planowaniu, przygotowaniu i realizacji inwestycji.

Cheminées Poujoulat to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Należy do grupy Poujoulat, pierwszego europejskiego producenta systemów kominowych ze stali szlachetnej. Wykorzystuje swoją szeroką wiedzę i doświadczenie do tworzenia kompletnych systemów odprowadzania spalin, które instalowane są w budownictwie jedno- oraz wielorodzinnym, a także w obiektach przemysłowych, magazynach, halach. Wszystkie produkty Cheminées Poujoulat powstają przy ścisłej kooperacji z producentami urządzeń grzewczych, dystrybutorami i fachowcami branży instalacyjnej oraz budowlanej. Firma posiada swoich przedstawicieli także w Polsce.

PP Wadex SA produkuje głównie systemy kominkowe wykonanych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Jest wiodącym w kraju producentem wyrobów z blach cienkich. Istotnym uzupełnieniem są wyroby z blach nierdzewnych,  produktów nie związanych z systemami odprowadzania spalin. Firma zaczęła swoją działalność w 1990 r.

CTM sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 2004 r. Podstawą działalności firmy, mającej swoją siedzibę w Mikołowie na Górnym Śląsku, jest sprzedaż hurtowa szerokiej gamy asortymentu basenowego. Całość przedsięwzięcia oparta jest na sieci przedstawicielstw, dzięki czemu dostępność asortymentu basenowego jest prostsza i wygodniejsza na terenie całego kraju. Ofertę CTM tworzy szereg doświadczonych producentów. Zapewniają oni starannie wykonane oświetlenie, filtry, pompy, akcesoria i dekoracje basenowe.

Edilkamin powstała w 1963 r. Od tego czasu ulega stałemu rozwojowi oraz modernizacji. Dzięki szybkiej dynamice rozwoju stała się jedną z największych firm w branży kominkowej, oferując produkty o wysokiej jakości, w tym termokominki.Firma posiada sześć zakładów produkcyjnych umiejscowionych we Włoszech i innych krajach Europy, Na terenie Polski produkty Edilkamin można nabyć za pośrednictwem autoryzowanych importeróww, których sieć handlowa pokrywa całe terytorium kraju i jest systematycznie powiększana.

Grupa Best Water Technology została utworzona w 1990 i jest dzisiaj wiodącą europejską firmą w dziedzinie technologii wodnej. BWT oferuje najnowsze technologie uzdatniania wody oraz serwis w zakresie wody pitnej, wody do celów farmaceutycznych, wody procesowej, grzewczej, kotłowej, chłodniczej, wody do systemów klimatyzacyjnych, jak również wody basenowej. Celem ponad 2 800 pracowników w ponad 70 oddziałach i firmach stowarzyszonych jest dostarczanie Klientom indywidualnym i komercyjnym, jednostkom przemysłowym i odbiorcom publicznym technologii, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, higienę oraz zdrowie.

INWATER powstało w 1995 roku. Prowadzi działalność w dziedzinie uzdatniania wody, jest dostawcą nowoczesnych technologii w oparciu o produkty następujących marek: Pentair Water, HST, Etatron, Aqua, R-Can GE Infrastructure Water & Process Technologies (Osmonics), i innych.

Firmę Roca najlepiej opisują liczby: obecna na 4 kontynentach, w 135 krajach, posiada 72 fabryki i zatrudnia ok. 21 100 osób. Dwie fabryki znajdują się w Polsce (Gliwice, Gryfice) i produkują na potrzeby rynku krajowego oraz międzynarodowego. Roca jest światowym liderem w zakresie wyposażenia łazienek. W szerokiej ofercie można znaleźć ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe. Stale rozwijane, wysokiej jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach, od tych uniwersalnych, poprzez nowoczesne, po minimalistyczne.

Sanitec KOŁO jest jednym z największych producentów wyposażenia łazienek. W jego ofercie znajdziemy wszystko – od umywalek, aż po meble łazienkowe. Oferuje swoim klientom produkty wyposażenia łazienek marki KOŁO, a także jest dystrybutorem wyrobów Koralle i Keramag. Niemieckie firmy należące do Grupy Sanitec, podobnie jak KOŁO oferują wyroby charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dopracowanym designem. W Polsce można je podziwiać w salonie Sanitec KOŁO w Krakowie i Warszawie.

Villeroy i Boch to marka z tradycją, powstała w 1748 r. Villeroy i Boch to wysokiej klasy urządzenia do wyposażeń łazienek, kuchni oraz SPA. Firma działa na rynku Polskim oraz zagranicznym.

 

Duravit zaczęło swoje działania od 1817 roku, jako fabryka wyrobów garncarskich, skupiona na produkcji naczyń glinianych. W 1956, produkcja przeszła na ceramikę sanitarną. Obecnie Duravit AG działa na arenie międzynarodowej oferując innowacyjne i funkcjonalne łazienki o wysokiej jakości, zatrudniaonad 5,000 pracowników na całym świecie. Duravit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów dążąc do spełniania ich życzeń i pragnień za pomocą niezwykłych projektów i wysokiej jakości produktów.

Cersanit należy do grupy ROVESE S.A. , która jest wiodącą firmą produkcyjną na rynku europejskim z polskim kapitałem. Cersanit to produkcja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek czyli produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, itp. Od 1998 roku jest notowana na GWP w Warszawie. Grupa Kapitałowa Rovese prowadzi swoją działalność w Polsce oraz poza granicami kraju.

POOLSPA to część grupy ROCA. Poolspa to lider na rynku polskim w zakresie urządzeń z hydromasażem, a także promotor SPA i wellness w Polsce. Proponowane urządzenia idealnie łączą w sobie walory użytkowe z wysublimowanym designem.

Kermi jest niemiecką firmą specjalizującą się w technice sanitarnej i grzewczej. Oferuje wyposażenie łazienki oraz różnego rodzaju grzejniki płytowe, dekoracyjne, konwektory i ściany grzewcze (urządzenie grzewcze o oryginalnym, idealnie dopasowanym do całej ściany designie). Ponad 50 lat doświadczenia zaowocowało stworzeniem silnej marki wraz z siecią kontaktów biznesowych na całym świecie. Firma realizowała już zlecenia dla AUDI I BMW w Niemczech, przy budowie Stadionu Zimowego w Rosji, Wioski Olimpijskiej w Turynie, a nawet dla Stacji Badawczej na Antarktydzie.

Huppe to światowego rozmiaru producent wyposażenia łazienek. Oferuje kabiny natryskowe, parawany nawannowe i brodziki oraz meble łazienkowe, dostępne także we Wrocławiu. Ideą producenta jest uczynienie z kabiny prysznicowej miejsca doskonałego, w którym można odnaleźć siebie. Miejsca idealnego dla ciała i duszy. Kreując to miejsce firma nie zapomina o społecznej odpowiedzialności biznesu i chętnie angażuje się w liczne akcje ekologiczne.

Od czasów powstania firmy przed 100 laty nazwa Hansa jest synonimem wysokiej jakości. Ta niemiecka firma oferuje innowacyjne rozwiązania elementów armatury kuchennej i kąpielowej. Akcesoria firmy Hansa charakteryzuje dbałość o szczegóły, jednakże w centrum zainteresowania zawsze znajduje się także komfort obsługi. Firma wprowadza tylko te produkty, które pod względem wzornictwa, materiałów, poziomu obróbki i rozwiązań technicznych mogą stanowić dla innych przykład do naśladowania.

Grohe to dobrze znany na świecie producent armatury łazienkowej i kuchennej. Firma posiada bogatą ofertę baterii, termostatów, systemów prysznicowych, akcesoriów i zaawansowanych technologicznie urządzeń przydatnych w każdej łazience i kuchni. W ofercie firmy Grohe można znaleźć nawet wyposażenie idealne dla małego i dużego SPA. Firma stawia na maksymalne wykorzystanie technologii w służbie człowiekowi i jego potrzebom.

Standardem firmy Hansgrohe wczoraj i dziś jest perfekcja pod względem formy i funkcjonalności. Na całym świecie marka ta symbolizuje innowacyjne trendy i rozwiązania, wysoką jakość, czołówkę światowego designu oraz know-how w sprawach związanych z oszczędnością wody i ochroną środowiska. Hansgrohe słynie ze wspaniałej armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, akcesoriów i armatury kuchennej. Polscy klienci mogą odwiedzić siedzibę Hansgrohe w Tarnowie Podgórnym.

Kludi jest międzynarodową grupą firm opartą na założonym przed 80 laty przedsiębiorstwie rodzinnym. Produkuje baterie łazienkowe, kuchenne, kliniczne, zestawy natryskowe. Posiada własne zakłady w Europie oraz sieć dystrybucyjną na całym świecie. Produkty Kludi odznaczają się nie tylko wysokiej jakości materiałami użytymi do ich produkcji, ale również starannym wykonaniem i niezmienną jakością na przestrzeni lat. Poza tym, reprezentują one innowacyjne rozwiązania w zakresie stylistyki, funkcjonalności i techniki.

Symbolem jakości firmy Viega jest słynne „Made in Germany”. To właśnie najwyższa jakość produktów, sprawdzony serwis i wyjątkowo bliski kontakt z klientami sprawiły, że ta rodzinna firma posiada obecnie pozycję lidera na rynku. Technika instalacyjna firmy Viega jest dziś wytwarzana w sześciu zakładach i stosowana na całym świecie. Ciągłe kontrole podczas produkcji ostatecznie decydują o tym, że zakład opuszczą tylko produkty pozbawione wad. Mocną stroną firmy jest także perfekcyjna struktura logistyczna, zapewniająca bezbłędną dostawę.

Virax to francuski ekspert w dziedzinie narzędzi dla instalatorstwa grzewczego, sanitarnego, dekarstwa i klimatyzacji. Firma korzysta z dziesiątek lat doświadczenia, by dostarczać coraz lepsze narzędzia profesjonalistom. W ofercie firmy znajdują się narzędzia o ogólnym zastosowaniu, a także specjalistyczne narzędzia montażowe, lutownicze, konserwacyjne. Virax przywiązuje szczególną uwagę do designu swoich wyrobów oraz stosowania coraz to nowszych technologii i materiałów, aby uczynić swoja ofertę atrakcyjną dla najbardziej wymagającego użytkownika. Wszystkie narzędzia marki Virax spełniają najwyższe standardy jakości, co potwierdza certyfikat ISO 9002.