Klient Indywidualny

PHU Alba sp. jawna > Klient Indywidualny

Drogi kliencie,

Jeżeli interesuje Cię profesjonalna obsługa „pod klucz” to dobrze trawiłeś. Obszarem naszej działalności nie jest tylko Wrocław. Oczywiście można u nas kupić same urządzenia takie jak termokominki czy pompy ciepła, ale szczególny nacisk kładziemy na tzw. sprzedaż z montażem. I tak np. jeśli planujesz założyć systemy solarne, zakup je u nas i powierz nam ich montaż. Taka forma w dużej mierze daje komfort kompletności dostaw i pozwala uniknąć niespodzianek związanych z wadliwym montażem, obojętnie czy chodzi o proste urządzenia grzewcze takie jak grzejniki, klimatyzatory, czy też bardziej złożone systemy solarne czy pompy ciepła. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że 95% problemów z funkcjonowaniem urządzeń i instalacji wynika z nieprofesjonalnego montażu.

W zakładce OFERTA znajdziecie Państwo produkty jakie proponujemy, natomiast w zakładce PARTNERZY ich opis, a w zakładce USŁUGI instalacje jakie wykonujemy. Prosimy nam zaufać od wielu lat jesteśmy w branży i mamy bardzo duże doświadczenie poparte wykonaniem ponad 1000 instalacji.                                                                                                                                            

Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu gdzie po zapoznaniu się z Państwa potrzebami dobierzemy właściwe urządzenia i opcjonalnie zaproponujemy ich montaż.

Do zobaczenia.